Пілінг піровиноградний 40% PН 1,1
VELA smooth - відповідь зростаючим запитам фігури.Для тих, хто хоче швидко і ефективно не тільки схуднути, але і позбутися целюліту, отримати витончені форми тіла та підтягнуту шкіру, ізраїльські вчені в галузі естетичної медицини розробили принципово нову безпечну ELOS технологію для корекції фігури, засновану на поєднанні двох видів енергії: біполярної радіочастоти та інфрачервоного світла.

Апарат VELA smooth використовує ELOS терапію - це саме останнє слово в нехірургічного усунення жирових відкладень та дефектів шкіри.

Апарат VELA smooth призначений для нехірургічного усунення жирових відкладень та дефектів шкіри, пов'язаних з порушенням обмінних процесів. Поєднуючи при цьому чотири фізичних чинники: інфрачервоне випромінювання, біполярну електричну енергію, вакуумну аспірацію та роликовий масаж, апарат ефективно усуває целюліт.


Як це працює:

Застосування технології ELOS за допомогою апарату VELA smooth позволяє надавати тепловий вплив на тканини, піддані целюліту. Ролики в поєднанні з вакуумом ніжно масажують шкіру, що сприяє проникненню тепла та передачі енергії в дерму та гиподерму, покращуючи циркуляцію крові. Кров, на яку в першу чергу спрямовано вплив інфрачервоного випромінювання та високочастотних струмів, краще насичується киснем. Це, в свою чергу активізує метаболічний розпад жиру, який міститься в жирових клітинах (ліполіз), що призводить до зменшення обсягу самих жирових клітин. Таким чином, вдається усунути ефект "апельсинової кірки", основною причиною якої є розростання жирових клітин за межі сполучної тканини.

В результаті, відбувається значне зменшення обсягів, усуваються ознаки целюліту, а в місцях лікування шкіра розгладжується та підтягується.


Область застосування апарату VELA smooth:

- лікування целюліту;

- усунення шкірних дефектів;

- відновлення щільності шкіри;

- зменшення та корекція об'єму;

- зняття набряклості тканин;

- зменшення м'язового спазму;

- формування контурів тіла;

- післяопераційна реабілітація;

- скорочення шкіри після ліпосакції, великій втраті ваги;

- корекція форми молочних залоз скорочення розтяжок;

- корекція другого підборіддя;

- зняття набряків будь-якої етіології;

- омолодження шкіри.


Після проходження однієї процедури на апараті VELA smooth можливе зменшення обсягів від 1,5 до 3 сантиметрів. Процедура комфортна, не викликає неприємних та хворобливих відчуттів, курс лікування становить від 10 до 15 процедур, при необхідності курс можна повторити.   розробка V1         SPA салон "Релакс" © Всі права захищено 2013-2017 р.