Тайський масаж, Тайський оздоровчий масаж


Тайський масаж     260 грн.

тривалість процедури:     2 години


Тайський оздоровчий масаж     жін. 170 грн.     чолов. 195 грн.

тривалість процедури:     1,5 годиниЩо таке тайський масаж.

Тайський масаж (він же йога-масаж) - стародавня система оздоровлення, яка включає безліч способів дії, як на м'язову тканину так і тіло в цілому, а саме: глибокі натискання, розтягування, розкриття суглобів, вправи, що нагадують асани (позиції) йоги, акупресуру і вплив на енергетичні потоки людського тіла в цілому.

Оздоровчі системи сходу (нетрадиційна медицина) базуються на ідеї про те, що енергетичний дисбаланс або ж порушення циркуляції енергії по каналах в тілі людини є основною причиною будь-яких психічних і фізичних захворювань або нездужань.


Енергія людського тіла в кожній культурі має різні назви, наприклад: цілюща енергія «прана» в індійській Аюрверде, «ці» - в китайській медицині. Тайські цілителі вважають, що енергія циркулює по енергетичних каналах "Сен». Поняття різні, але суть залишається суттю. Сеанси тайського масажу дозволяють поліпшити самопочуття, активізувавши циркуляцію енергії і усунувши перешкоди на її шляху в каналах. Робиться це шляхом впливу (натискання) на особливі точки енергетичних каналів, глибокого опрацювання м'язової тканини і задіяння тих м'язів, які в повсякденному житті практично ніяк не задіються або не задіються зовсім.

Є такі підвиди тайського масажу, окремі процедури: масаж стоп (фут масаж), масаж голови і обличчя, антистресовий масаж.


Історія тайського масажу.

Витоки тайського масажу - давньоіндійська цілюща система Аюрверда, а також найстаріша з існуючих у світі китайська медицина. Історія тайського масажу починається більше 2500 років тому.


Як робиться тайський масаж.

У процесі сеансу тайського масажу, який триває від 1,5 до 2 годин, клієнт одягнений у вільний легкий одяг і лежить на спеціальному маті. Замість прийнятих в звичайному масажі погладжувань, розтирань, постукувань, переминання та інтенсивності (тобто механічного впливу) використовуються розтягування, скручування і натискання - саме тому тайський масаж ще відомий як «йога масаж» або пасивна йога. Масування (натиснення) відбувається долонями, пальцями, ліктями, колінами і стопами - така техніка дозволяє максимально опрацювати всі ділянки тіла і дістатися до самих прихованих і незадіяних м'язів.


Короткий опис процесу.

На початку, масажистом виробляються легкі і розслаблюючі натискання на особливі точки кожної стопи, що викликає релаксацію у всьому тілі. За рахунок роботи зі стопами глибокими і плавними рухами не змінюючи ритм, мозок пацієнта переводиться в більш повільний режим роботи, що, у свою чергу, змінює загальний стан пацієнта, дозволяючи поглянути на останні або важливі події його життя інакше, тверезо і як би з іншої сторони.

Техніка тайського масажу не вимагає яких-небудь гелів, мазей або кремів.


Ефекти і користь масажу:

- Загальне поліпшення кровообігу і лімфотоку;

- Гармонізація кров'яного тиску тіла;

- Релаксація центральної нервової системи;

- Збільшення амплітуди рухів суглобів тіла;

- Збільшення еластичності зв'язкового апарату суглобів, м'язів і оболонок внутрішніх органів;

- Посилення функцій внутрішніх органів;

- Збільшення стійкості до стресових станів;

- Посилення імунітету;

- Поліпшення настрою і загального самопочуття.   розробка V1         SPA салон "Релакс" © Всі права захищено 2013-2017 р.