Пілінг піровиноградний 40% PН 1,1


Делікатно видаляє ороговілі клітини епідермісу. В основі препарату лежить піровиноградна кислота - речовина органічного походження, що часто зустрічається в природі. володіючи високим рівнем ліпофільності, вона демонструє виняткову проникаючу здатність, забезпечивши глибоке очищення шкіри. Кислота надає антибактеріальний ефект, бореться з ознаками старіння і камедонами, а також регулює вироблення шкірного жиру. Аллантоїн усуває роздратування, а Д-пантенол надає пом'якшувальну і зволожуючу дію.

Покази: призначений для боротьби з себорейний дерматитом, комедональною і папуло-пустолезною формою акне, гіперхромією, а також старіючою шкірою що в'яне з ознаками фотостаріння і гіперпігментацією.

Протипокази: не рекомендується використовувати при вагітності і в період лактації, при значних пошкодженнях шкірного покриву в зоні передбачуваної обробки (опіках, а також гострих запальних процесах), при відвищенні при будь-якій причині температурі тіла, цукровому діабеті, бронхіальній астмі та бронхоспазмах.

Активні компоненти: піровиноградна кислота, алантоїн, Д-пантенол (синтетичний аналог провітаміну B5).

Об'єм: 50 мл.


   розробка V1         SPA салон "Релакс" © Всі права захищено 2013-2017 р.