Іспанський масаж з камінням


Іспанський масаж з камінням     жін. 270 грн.     чолов. 295 грн.

тривалість процедури 2 годиниСтоун-масаж – порівняльне новий напрямок у медицині, засноване на виконанні масажу із застосуванням холодних і гарячих каменів.


Масаж камінням - що, де, як.

Для масажу найкраще підходять камені з тих місць де знаходяться активні вулкани (гарячі камені). Вулканічний базальт має пористу структуру і завдяки цьому має властивість довго остигати, тримати тепло. Використовують не прості камені, а чорні і світлі базальтові камені, які нагріваються в спеціальних печах до 50 градусів. Базальтові камені з Індонезії, які утворилися з вулканічної породи, відмінно зберігають тепло. В якості холодних каменів більше підходять мармурові з Італії їх практично неможливо нагріти.


Камені відрізняються за формою і підходять для різних частин тіла:

- камінь-подушка;

- між пальцеві каміння;

- великий крижовий камінь;

- масажні камені.


Глибина і ефективність процедури на організм людини, його м'язи і суглоби залежить від температури нагрівання і тривалістю впливу.


Де і чому стоун-терапія ефективна?

На чому ґрунтується масаж камінням на думку лікарів?

Ідея масажу каменями ґрунтується на впливі на рецептори холодом і теплом. Теплий базальтові камені сприяють глибинного розслабленню. Холодні ж в свою чергу активізують обмін речовин, сприяють збільшенню лейкоцитів і еритроцитів в крові. Під час масажу можна використовувати різні олії, що посилює ефект.

На чому ґрунтується масаж камінням фахівців з Сходу?

Стоун-масаж стався зі сходу (це східний масаж), він базується на прогріванні, в тому числі і чакр. Енергія тіла прогрівається там де вона в надлишку і переноситься теплим потоком туди, де її не вистачає. Масаж камінням впливає на нервові закінчення і червоний кістковий мозок. Досягти аналогічного ефекту можливо за допомогою вібраційного впливу. Але досягти таких же відчуттів за допомогою рук не вийде.

Дана унікальна методика впливає дуже глибоко. Енергія каменів нейтралізує негативну енергетику, знімає напругу і стрес, сприяє гармонії, дає спокій і рівновагу.


Ефект від процедури проявляється в наступному:

- поліпшується обмін речовин і кровообіг;

- глибокий прогрів м'язи;

- заспокійливий вплив на нервову систему і емоційний стан;

- вплив на судини, їх розширення.


Масаж камінням допомагає позбутися від м'язової болю, мігрені, покращує серцево-судинну систему, сприяє нормалізації тиску, допомагає забути про безсоння, покращує психологічний стан, заспокоює. Цей метод відмінно допомагає при радикуліті, защемленні сідничного нерва.

Ефект від масажу пролонгований (від декількох днів до тижня). Людина стає більш розважливим і спокійним. Це прекрасний спосіб розслабитися, прислухатися до свого тіла, знайти гармонію.

Після процедури масажу відчувається почуття повного розслаблення організму, як після хорошого відпустки.


Види масажу залежно від виду каменів:

- масаж холодними каменями;

- масаж гарячими каменями;

- комбінований масаж і холодними і гарячими (поперемінно) камінням.


В залежності від техніки проведення та певної цілеспрямованості масаж камінням можна розділити на наступні види:

Контрастний. Чергують базальтові і мармурові гарячі камені, нагріті до 50 градусів у поєднанні з остиглими до 20 градусів. Вплив перепадів температур впливає на рівень розслаблення. В процесі виконання масажу відбувається стабілізація емоційного фону, очищення від негативних думок, усунення стресу і захворювань.


Моделюючий. На відміну від контрастного підвищується температура гарячих каменів до 60 градусів, а холодних до -10 градусів, тобто лікування з використанням техніки кріотерапії (холодом). Масаж сприяє позбавленню від зайвих кілограмів, стабілізує водно-рідинний обмін, моделює тканини і тонізує їх.


Тайський. Технологія проведення тайського масажу розроблена ще в стародавні часи в 500 рр. до н. е. Включає в себе елементи ведичної медицини Аюрведи, філософії йоги і старокитайської медицини. Викладач йоги і лікар Індії Джівака Кумарбхаша вперше розробив особливу технологію, яка поєднує ефекти отримання задоволення від масажу і цілющих властивостей від процедури.   розробка V1         SPA салон "Релакс" © Всі права захищено 2013-2017 р.