Гавайський масаж "ГОА" в 4 руки


Гавайський массаж «ГОА» в 4 руки     350 грн.

тривалість процедури 1,5 години


Гавайський массаж «ГОА» в 4 руки (з бамбуковим скрабом)     450 грн.

тривалість процедури 2 годиниГавайський масаж ГОА прийшов у Європу порівняно недавно і ще не отримав широкого розповсюдження і популярності. Але той, хто хоч раз його випробував на собі, ніколи не захоче забути ці неповторні відчуття і стани, які дає цей масаж.

На Гаваях масаж "ГОА" традиційно є храмовим масажем, який роблять цілителі - Кахун.

Це не просто масаж, а священний ритуал, який включає в себе очищення, молитву, особливу техніку масажу передпліччями і ліктями рук, стан готовності майстра дарувати гармонію і передавати через дотик енергію любові, а також тісний взаємозв'язок рухів майстра з танцювальним ритмом гавайської традиційної музики.

Гавайський масаж - це масаж всього тіла, який дає відчуття цілісності, радості, глибокого розслаблення. Він триває від 1,5 до 2:00. Протягом цього часу масажист за допомогою теплого масла працює з м'язами, суглобами і енергетичними каналами людини, допомагаючи йому відчути своє тіло і наповнити його новими силами.

Масаж "ГОА" - це гавайський священний масаж усього тіла. Він проводиться з використанням теплого масла в ритмі гавайської традиційної музики.

Коли в житті гавайця наближалося важлива подія, він звертався до Кахуне (носію гавайської цілющої традиції), щоб через масаж усунути страх змін у своєму житті.

У наш час багато людей завдяки цьому масажу отримують не тільки можливість розслабитися і позбутися від стресу, але також можливість трансформації - змін на краще у своєму особистому житті і в стані здоров'я. Незважаючи на гадану легкість плавних танцюючих рухів масажиста, під час сеансу йде глибока опрацювання м'язів людини, і жоден ділянку тіла не залишається без уваги.

Масаж впливає на всі системи організму, плавно працює з хребтом і суглобами, регулює обмін речовин, підвищує стійкість організму до стресу, наповнює тіло силою і енергією.

У процесі сеансу масажу Ви можете:

- Розслабитися, відпочити і відновити свої життєві сили;

- Відчути справжні потреби і бажання свого тіла;

- Наповнитися енергією задоволення.

Масаж "ГОА" в 4 руки - це унікальна техніка, що дає людині стан гармонії, цілісності, любові і турботи, що йде через руки масажиста і охоплює все тіло.


   розробка V1         SPA салон "Релакс" © Всі права захищено 2013-2017 р.